KANDIRA FERFORJE & ÇİT SİSTEMLERİ Kurulduğu ilk günden beri kalite, kontrol ve sağlamlığı ilke edinen firmamız; 1977 yılından bu yana Tel Çit sistemleri ve Ferforje üzerine üretim yapmaktadır. Dünyadaki ve ülkemizdeki sektörel gelişmeleri ve değişimleri yakından takip edip, sizlerin verdiği destekle Kandıra ve Kocaeli çevresine hizmet vermektedir.

İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, yüksek malzeme kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. Üretmekte olduğumuz ürünler yüksek malzeme kalitesiyle uzun yıllar deforme olmadan kullanım sağlar. Firmamız faaliyet gösterdiği Ferforje ve çit ve Tel imalatı üzerine 30 seneyi aşkın süredir edindiği tecrübeyle uzmanlaşmıştır.

Güvenilir ürünlerimizle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Müşteri odaklı ihtiyaç ve hizmetlerine yönelik sürekli kendimizi yenileyerek her geçen gün siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ferforje'de mükemmel ve sağlam tasarımlarınız için bizi mutlaka arayın. Bizi aramadan işinizi yaptırmayın. Sizin memnuniyetiniz bizim en büyük kazancımızdır.Ä°MALATLARIMIZDAN BAZILARI;

+ Ferforje Bina Giriş Kapıları 
+ Ferforje Bahçe Giriş Kapıları 
+ Ferforje Yana Kayar kapı
+ Ferforje Bahçe Korkulukları
+ Ferforje Kapı Üstü Taçları
+ Ferforje Merdiven Korkulukları
+ Ferforje Pencere Korkulukları
+ Ferforje Balkon Kapıları
+ Ferforje Masa
+ Ferforje Balkon Korkulukları
+ Ferforje Sehpa
+ Ferforje Çiçeklik 
+ Ferforje Åžamdan
+ Ferforje Bank
+ Ferforje Dekoratif Aksesuarlar

 
casus telefon
casus teleon
casus telefon